Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri İle 3 ile 12 cm kadar incelemeyi garanti ediyoruz.

Estetik açıdan kötü bir görüntüye neden olan bölgesel yağlardan kliniğimizde kullandığımız yöntemler sayesinde kurtulabilirsiniz. Cerrahi bir müdahaleye gerek kalmadan vücut şeklini bozan ve kötü bir görüntüye neden olan bölgesel yağlar, sağlık açısından da risk oluşturur. Kliniğimizde en çok tercih ettiğimiz bölgesel zayıflama yöntemleri şu şekildedir:

Mezoterapi: Etkili sonuçlar doğuran mezoterapi yöntemini kalça ve basen bölgesinde etkili bir şekilde kullanıyoruz. Yağ eriten bileşenleri küçük iğneler aracılığıyla dirençli yağlar üzerine enjekte ediyoruz. Hazırladığımız karışımlar yardımıyla vücutta sıkışan yağ hücreleri erimeye başlar.

Soğuk Lipoliz: Soğuk lipoliz yağ yakıcı maddelerin küçük iğneler yardımıyla fazla yağların olduğu alanlara enjekte edilmesidir. Bu doğrultuda yağlanmanın biriktiği noktalara kontrollü bir şekilde enjekte ettiğimiz maddeler yardımıyla yağ hücrelerinin erimesini sağlıyoruz.

Liposuction: Liposuction yönteminde vücutta biriken yağları önce eritiyoruz ardından ise vakum yardımıyla çekiyoruz.

BP Serumla Bölgesel İncelme: En yeni ve en gelişmiş tekniklerden biri olan BP serumla bölgesel incelme son derece güvenilir ve kalıcı bir uygulamadır. BP serum içerisinde bulunan lipaz maddesi fazla yağları yakarak eritir. Bu nedenle BP serum zayıflama yöntemleri içerisinde önemli bir yere sahiptir.

Karboksiterapi: Karbondioksiti kullanıldığımız bu yöntemde kan dolaşımını hızlandırmak ile beraber bölgesel metabolizmayı da hızlandırıyoruz. Uygulama sırasında kullandığımız özel cihaz ve saf karbondioksit gazı ile fazla yağları vücudunuzdan atıyoruz.

Ultrashape: Ultrasonik ses dalgalarını kullandığımız bu yöntemle hedeflenen bölgedeki yağları yok ediyoruz. Bu işlem sırasında çevre dokulara zarar vermiyoruz.