Güzellik – Cilt Bakımı

Hydrafacial Cilt Bakımı ile Tek Seansta Işıl Işıl Bir Cilt
Laboratuvarda Üretilen Mucize İksirler

Hydrafacial Uygulaması ve Aşamaları
1) Derin Temizleme
2) Asit Peeling
3) Derin Serum İletimi
4) Derin Nemlendirme
5) LED Işık Uygulaması

Hydrafacial, benzersiz teknolojisi sayesinde cilt problemlerini tek uygulamada çözen ve cildin tüm ihtiyaçlarına evap verebilen cilt bakımı uygulamasıdır.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj micropigment adı verilen organik bir boyanın, derinin epidermis denilen tabakaları arasındaki bölgeye mikro iğneler kullanılarak enjekte edilerek uygulanır.

Medikal Cilt Bakımı

Cildinizin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere kişiselleştirilmiş yöntemler sunan medikal cilt bakımı, cildinizin canlanarak derinden temizlenmesine ve tazelenmesine yardımcı olur.

Klasik Cilt Bakımı

Her cilt tipine uygun olarak yapılan bakım şeklidir. Cildin canlanmasını, temizlenmesini ve tazelik kazanmasını sağlar. Bu bakım; temizleme, buhar ve iyileştirici maske içermektedir. Yaklaşık 1.5 saat sürer. Dermo kozmetik ürünler kullanılarak işlem sağlanır.

Oksijen Bakımı

Kuru ve hassas ciltlerde uygulanan, ayrıca kılcal damarların genişlemesini engelleyen, cilde parlaklık, nem, PH ve denge sağlayan bir bakım türüdür.

Leke Tedavisi

Ciltte çeşitli nedenlerle (güneş, yanlış uygulanan bakımlar, kalitesiz makyaj malzemeleri, kimyasallar vb.) oluşan lekelerin giderilmesine yönelik yapılan tedavidir. Melanin, cildimize rengini veren maddedir. Cilt lekeleri, melaninin normalin üzerinde konsantre olarak bulunduğu bölgelerdedir. Melaninin, anormal yüksek miktarda ve belli bölgelerde toplanarak cilt lekelerini oluşturması çeşitli sebeplerden kaynaklanır. Bu lekelerin bazıları doğumdan itibaren vardır. Bir kısmı yaşın ilerlemesi ile bir kısmı ise güneşin cildimize verdiği hasardan kaynaklanmaktadır.

Akne Tedavisi

Genel ve bölgesel olarak cilt bakımı yapılır. Bu tedavide (akneli ciltlerde) aknelerin temizlenmesi sağlanarak, cildin tekrar dengesini kazanması, temizlenmesi ve akne oluşumunun engellenmesi amaçlanır.

İpek Kirpik

Kirpikler ipek malzemeden yapıldığı için son derece yumuşak ve hafiftir, uygulama sonrası hiçbir fazlalık ve rahatsızlık hissi olmaz. Ayrıca özel medikal yapıştırıcısı kullanıldığından hipo-allerjiktir, göze hiçbir yan etkisi bulunmaz ve hassas göz çevresine dahi güvenle uygulanmaktadır.